НЕ ВТРАТЬ СВОЄ ПРАВО НА АРБІТРАЖ

04 травня 2018 року, в Закарпатській торгово-промисловій палаті (м. Ужгород), вул. Грушевського 62А відбулася конференція « Свобода вибору правил гри - не втрать своє право на арбітраж»
Дана конференція проводиться спільно з представниками Міжнародного Комерційного Арбітражного суду при ТПП України та юридичної фірми Sayenko Kharenko (м. Київ)
Тематика Конференції включає в себе аналіз повного Регламенту ІСАС, обговорення новел процесуального законодавства щодо арбітражу та третейських судів.
Також в рамках конференції було проведено майстер0клас «Практика складання та реалізації арбітражних застережень при укладенні ЗЕД контрактів»
З вітальним словом до учасників конференції звернувся Голова ради адвокатів Закарпатської області, Голова Закарпатського відділення Спілки адвокатів України - Олексій Фазекош.