Науково – практична дискусія "Законопроект №9055. За та проти"

Науково – практична дискусія "Законопроект №9055. За та проти"


08 листопада о 11:00 до 17:00 у прес-центрі ЛігаБізнесІнформ (Київ, вул. Парково-Сирецька, 23) з метою обговорення нової редакції Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", внесеного на розгляд Верховної Ради України Президентом України 06.09.2018 р. Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ відбудється проведення науково – практичної дискусії "Законопроект №9055. За та проти".

Так, вказаний законопроект викликав широкий резонанс у адвокатській спільноті та досить неоднозначну реакцію. Зокрема його окремі положення викликали хвилю обурення серед відомих представників адвокатської професії. А тому, виникає необхідність у обговоренні цієї законодавчої ініціативи та надання можливості висловити свою обґрунтовану позицію як прихильникам законопроекту №9055 так і його противникам.

Обговорення відбудеться в форматі наукової дискусії.

За підсумками дискусії свою думку щодо переконливості позицій сторін висловлять науковці, які запрошуються у якості рефері цього заходу.

У заході візьмуть участь адвокати представники органів адвокатського самоврядування, представники законодавчої гілки влади, громадських організацій та науковці.

джерело

Вітаємо вас на сайті Ради адвокатів
Закарпатської області!
По всім питанням звертайтесь за адресою,
вказаною на сторінці "Контакти"