Думки закарпатського правника щодо організаційної діяльності адвокатури в Україні

Про деякі аспекти організаційної діяльності адвокатури в Україні

В якісному плані сучасна адвокатура в порівнянні з адвокатурою періоду входження України до складу СРСР, без всякого перебільшення, не дотягує до рівня останньої. Тоді робота кожного окремо взятого адвоката була предметом дуже ретельного вивчення й аналізу його висококваліфікованих колег щодо належної підготовки до участі в якості представника та відповідно захисника по цивільних та кримінальних справах. Авторитетні правники охоче ділилися з молодими адвокатами своїм багатогранним досвідом, де особлива увага приділялася якості та змісту складених ним процесуальних документів та обрання правильної правової позиції чи лінії захисту.