Олексій Фазекош: «НЕ ДОПУСТИМО РУЙНАЦІЇ САМОВРЯДНОСТІ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІТЧИЗНЯНОЇ АДВОКАТУРИ!»

Після новорічних свят, які нарешті вже скінчилися, маю вільний час, тому хотів би знову зупинитися на темі того, як хочуть реформувати українську адвокатуру, по суті, ігноруючи думку самого адвокатського співтовариства. Вчора у фейсбуці і мережі Інтернет активно поширювався законопроект по реформуванню нашого профільного Закону, правда без прикінцевих і перехідних положень, але вже в основному остаточно вимальовується ідеологія, правова логіка та всі негативні наслідки цього документу для вітчизняної адвокатури, які можуть настати у випадку його прийняття.