Креативный «круглый стол» закарпатских адвокатов. Фото, видео

Современный мир стремительно меняется. Каждый день приносит нам новые открытия в науке, приближая мир к искусственному интеллекту, новым информационным технологиям, а соответственно – возможностям. И как это ни прискорбно – к новым опасным вызовам и угрозам.
Креативный «круглый стол» закарпатских адвокатов. Фото, видео

ЗАКАРПАТСЬКА АДВОКАТУРА ЗНОВУ ДЕМОНСТРУЄ КРЕАТИВНІ НОВАТОРСЬКІ ПІДХОДИ

У своєму виступі член Ради адвокатів України від Луганської обл. Ігор Колесніков звернув увагу на те, що у сучасному світі цифрових технологій в найближче десятиліття за даними світових дослідників Еріка Шмідта, Джарет Коена, до інтернету підключаться більш ніж 5 мільярдів людей. Це не тільки нові можливості для людей, але й нові небезпеки в тому числі і для них усіх.
Високоінтелектуальна аудиторія, а це судді, працівники правоохоронних установ, адвокати, нотаріуси, працівники Закарпатської ОДА жваво підключилися до теми, піднімаючи нагальні проблеми інформаційної безпеки в сучасному суспільстві.
З заключного слова Олексія Фазекоша стосовно пограбування відділення «ВіЕс банку» в м.Мукачеві «Якщо керівництво “ВіЕс” банку виконають задекларовані ними наміри по врегулюванню конфліктної ситуації з цим пограбуванням і почнуть процедуру повернення тих коштів що були передані їм на зберігання то однозначно ми маємо визнати факт того що це одна з найбільш серйозних банківських установ в Україні а її Голова правління Сергій Леонідович Тігіпко є людиною з сучасним європейським мисленням і державницькими підходами доведеннями банківської справи.»