ЩЕ ОДИН АДВОКАТСЬКИЙ ЗАХІД НА ЗАКАРПАТТІ.

23 квітня в Ужгороді розпочала роботу міжнародна конференція «Туристичний Level Up».
Захід організовано Юридичною фірмою «Семенова і Партнери» (Харків) та Міжнародною Балтійською Академією (Латвія, Рига) разом з генеральним партнером - Радою Адвокатів Закарпатської області. З вітальним словом до учасників та доповідачів звернувся Голова Ради Адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош. Він висловив побажання продуктивної роботи протягом дня.

Також учасників заходу привітала Голова комітету адвокатської етики Ради адвокатів Закарпатської області Ярослава Іванова і відомий український адвокат Олег Рачук. Експертами заходу є професори, кандидати юридичних наук, судді та адвокати, представники Асоціації адвокатів України. Конференція зачіпає такі важливі теми як основи правового регулювання туризму, а також питання, пов’язані з регулюванням зеленого туризму в Україні та ЄС.

Також фахово аналізуються переваги судових або альтернативних засобів розгляду спорів у галузі туризму.

ЩЕ ОДИН АДВОКАТСЬКИЙ ЗАХІД НА ЗАКАРПАТТІ.