Видатні та рішучі. На Закарпатті вже готові боронити надбання З’їзду адвокатів

В умовах постійного тиску з боку влади сучасній адвокатурі слід не лише згуртуватись задля перемоги, але повсякчас демонструвати свою єдність, незалежність та силу. Так вже сталось, що на сьогоднішній день саме ці риси справжньої адвокатури найчастіше і найвідданіше демонструють захисники Закарпаття, яких об’єднав навколо себе голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.

Берану Михайлу та Буташу Миколі вручено найвищу відзнаку для адвоката - орден «Видатний адвокат України»

Сьогодні за дорученням голови НААУ Лідії Ізовітової та від імені Ради адвокатів Закарпатської області вручив двом справді видатним й непересічним адвокатам Закарпаття Берану Михайлу Івановичу та Буташу Миколі Миколайовичу найвищу відзнаку для адвоката - орден «Видатний адвокат України».