ЗВИЧАЙНА ПРАВДА ПРО АДВОКАТУРУ ЗАКАРПАТТЯ: ПРАЦЯ, НАПОЛЕГЛИВІСТЬ І ФІЛОСОФІЯ, ЗРОЗУМІЛА ДЛЯ ВСІХ

Коли різних гуру запитують, якою є формула успіху, то зазвичай, можна почути, що треба працювати, й інколи – вірити у свої сили. Й це дійсно так, але щоб досягти успіху, а тим більше – визнання в такій досить специфічній професійній діяльності як адвокатура, цих складових замало. Тут обов’язково ще мають бути такі компоненти як харизматичний лідер, підтримка однодумців, й філософія діяльності, зрозуміла для всіх, а не для когорти обраних. Саме останнє зернятко спецій забувають додавати у свій фірмовий рецепт майже всі адвокати, але не адвокати Закарпаття. Навіть якщо ви дуже поверхнево проглянете сторінки соцмереж спільнот адвокатів, майже впевнений, що ви знайдете щось з думок, висловів або закликів лідера Закарпатських адвокатів Олексія Фазекоша.

На Закарпатті проходять збори та конференції адвокатів

Мене інколи запитують і адвокати з інших регіонів, і журналісти: а як у вас на Закарпатті проходять збори та конференції адвокатів? Відповідаю - злагоджено, ефективно, достойно, прозоро і законно.