З”їзд адвокатів України відбудеться 15-16 лютого 2019 року (ІНФОГРАФІКА)

З”їзд адвокатів України відбудеться 15-16 лютого 2019 року (ІНФОГРАФІКА)


З”їзд адвокатів України відбудеться 15-16 лютого 2019 року у Львівській області.

Повний пакет рішень РАУ щодо організації та проведення з"їзду, положення законодавства про повноваження з"їзду викладені в тематичній інфографіці.

Оголошення про проведення зборів адвокатів регіонів та конференцій адвокатів регіонів з обрання делегатів на з"їзд публікуються у встановлені законом строки на сайті НААУ разом із скан-копіями усіх необхідних документів та списками адвокатів регіону.

Відповідно до законів “Про Вищу раду правосуддя” та “Про судоустрій і статус суддів”, повноваження представників адвокатури до ВРП та ВККС завершуються 30 квітня та 3 червня 2019 року відповідно. Відтак, обрання представників адвокатури до цих органів має відбутися у передбачені законодавством строки.

РАУ також визначила квоту представництва на з”їзд 1 делегат від 250 адвокатів, які внесені до ЄРАУ, але не менше 5 делегатів від кожного регіону. Квота на обрання резервних делегатів - не менше 3 від регіону.

З”їзд затвердить такі питання, як регламент проведення, заслухає доповіді голови РАУ, ВКДКА та ВРК, звіти про використання коштів НААУ та ВКДКА, висновки ВРК. До проекту порядку денного також внесено питання про обрання двох членів ВРП, члена ВККС, членів органів адвокатського самоврядування, повноваження яких завершуються (зокрема, 5 членів ВРК).

Витрати на проведення з”їзду покладено на НААУ і ВКДКА, витрати делегатів на участь у з”їзді покладаються на ради адвокатів регіону або власні витрати, про що мають прийняти рішення конференції адвокатів регіонів або РАР.

Вітаємо вас на сайті Ради адвокатів
Закарпатської області!
По всім питанням звертайтесь за адресою,
вказаною на сторінці "Контакти"