Вітаю з Днем народження Метра адвокатури Петра Немеша!

З гордістю можу сказати, що Петро Федорович є одним з найдосвідченіших і найвідоміших правників Закарпаття! Він відомий по всій Україні як професор Ужгородського національного університету, Заслужений юрист України та голова КДКА Закарпатської області. Пліч-о-пліч з ним ми виборюємо Незалежну Українську Адвокатуру, протистоїмо анти-реформі адвокатури та на власному прикладі доводимо, наскільки дружньою, монолітною та консолідованою може і повинна бути сучасна адвокатура.

Тож зичу імениннику міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Бажаю подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Вітаю з Днем народження Метра адвокатури Петра Немеша!