Головні акценти V з’їзду адвокатів

Тема яку підняв у своєму виступі на З'їзді адвокатів України член делегації від адвокатів Закарпаття, лідер Закарпатської адвокатури, голова Ради адвокатів Закарпатської області, Олексій Фазекош, стала лейтмотивом зібрання, яке проходило 15-16 лютого 2019 року в комплексі "Плай", що на кордоні між Львівською та Закарпатською областю.

В ході конференцій адвокатів регіонів на з’їзд було обрано 181 делегат від 25 регіонів України за квотою 1 від 250. Головуючим зїзду обрано одноголосно заступника голови ВКДКА Андрія Місяця, секретарем –голову ради адвокатів Чернігівської області Галину Якубу.
Зареєструвалися для участі у зїзді 181 делегат. Відповідно до закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», з’їзд адвокатів України є вищим органом адвокатського самоврядування України.

Головні акценти V з’їзду адвокатів