Вітаємо з Днем народження Заслуженого юриста України, адвоката Івана Рибаря!

Від Ради адвокатів Закарпатської області та від себе особисто вітаю з Днем народження нашого шановного адвоката, Заслуженого юриста України, мого Друга, Товариша і Вчителя Рибаря Івана Юрійовича!
Вітаємо з Днем народження Заслуженого юриста України, адвоката Івана Рибаря!

Уявити закарпатську адвокатуру без такої постаті як Іван Рибар фактично неможливо. Бо він - знаний юрист і колишній голова Мукачівського суду. Адвокат з багатолітнім стажем і фахівець, якого не тільки знають, а й поважають на Закарпатті та й по всій Україні. Вчитель з великої літери, який дав дорогу в юриспруденцію та адвокатуру мені та ще дуже багатьом адвокатам. Саме з легкої руки Івана Рибаря мій шлях в юриспруденції виявився цікавим і багатогранним. Врешті-решт, Іван Юрійович – це Людина, яка повністю підтримувала і підтримує мене на посаді Голови Ради адвокатів Закарпатської області.

Шановний Іван Юрійович, від всієї юридичної спільноти краю вітаємо Вас зі святом! Успіхів у професійній діяльності, щастя в особистому житті, міцного здоров’я та ще довгих років праці на благо краю та Української держави!

Сила, єдність та монолітність закарпатської адвокатури, про яку вже ходять легенди по всій країні, базується саме на таких людях як ви - справжніх корифеях Адвокатури.

Глибоко вдячні Вам за всі роки, які Ви присвятили роботі на благо Закарпатської адвокатури!

Олексій Фазекош,
Голова Ради адвокатів Закарпатської області