ВІТАЮ З ПАСХОЮ ХРИСТОВОЮ!

Сердечно вітаю всіх християн з одним з найвеличніших свят – Воскресінням Христовим! Прийміть від мене щирі вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення!
ВІТАЮ З ПАСХОЮ ХРИСТОВОЮ!

Де б ми не були, по якій би традиції не святкували велич Пасхальної події, вона завжди буде свідчити про тріумф добра і справедливості, про цінність людської особистості, її природнього потягу до свободи.
ВІТАЮ З ПАСХОЮ ХРИСТОВОЮ!

В цей важкий для України час саме віра і християнські цінності, впевнений, можуть об’єднати всіх українців і Україну. Християнська мораль та християнські цінності – добробут, терпимість, милосердя, любов до ближнього, – це невід’ємна складова української духовної культури. Ми віримо, знаємо і переконані в тому, що переборемо будь-які кризи, зможемо відстояти свою вітчизну та зробити по-справжньому сильною та процвітаючою, невід’ємною частиною вільних народів світу.
ВІТАЮ З ПАСХОЮ ХРИСТОВОЮ!

Разом з тим, все нового забарвлення набувають і давні традиції. Зокрема, девіз мукачівських захисників "Йти. Стояти. З Мечем і Богом!" говорить не лише про звитягу й дух народу, але й про Віру у світле майбутнє.

Це свято Воскресіння Христового додає всім українцям сил і впевненості в те, що переможний дух надії, віри і любові зможе перемогти будь-які негаразди і українці та Україна стануть Великою Нацією та Великою Державою. Миру Вам, щастя та Пасхального піднесення!

З повагою, голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош