На стратегічному шляху укріплення самоврядності та незалежності адвокатури: вітаємо Вадима Красника з важливим призначенням

8 травня 2019 року розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Голови Ради адвокатів України на посаду Голови Комітету з питань стратегічного розвитку та визначення пріоритетних напрямів діяльності НААУ призначено Вадима Красника, керівника Секретаріату НААУ, РАУ, адвоката.

Рада адвокатів Закарпатської області радо вітає Вадима Красника з таким важливим призначенням.

Створення Стратегічного комітету НААУ вважаємо дуже актуальним та нагальним саме в момент, коли адвокатура виборює свою незалежність. Це не черговий бюрократичний крок, але нагадування всім нам, що адвокат – це не просто професія, це – місія. Висока, складна й відповідальна, якою вона була сотні років…

На фото - Вадим Красник та Олексій Фазекош під час З’їзду адвокатів (лютий, 2019 рік)

Робота Стратегічного комітету врешті-решт покаже, якою повинна бути формула сучасної ідентичності української адвокатури. Оскільки такий правозахисний інститут як адвокатура, на яку покладено конституційний обов’язок захищати права та свободи усіх громадян України, просто не може і не має права бути статичною організацію, без Високих Місії та Мети. І дуже добре, що Комітет очолив молодий і енергійний, але вже вправний адвокат, керівник, який довів свої управлінські здібності. Адже Вадим Красник очолює Секретаріат НААУ з 2013 року, входить до складу робочих органів та груп НААУ, зокрема, Комісії з експертно-правового аналізу механізмів забезпечення якості БПД у кримінальному провадженні, Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, неодноразово брав участь у підготовці З’їздів адвокатури, міжнародних заходів за участю іноземних партнерів НААУ, підтримці комунікацій НААУ з органами влади у здійсненні реформування адвокатури, долучався до розробки законопроектів, нормативно-правових актів НААУ, РАУ тощо.

"2019 рік має стати роком розвитку та позиціонування адвокатського самоврядування в Україні, що підготує фундамент для подальшого цілеспрямованого руху. Комітет розроблятиме пропозиції щодо формування цілей та пріоритетів діяльності НААУ, аналізуватиме плани інших Комітетів на предмет їх відповідності загальним стратегічним цілям, розроблятиме документи, що регулюватимуть діяльність адвокатської спільноти, а також координуватиме взаємодію всіх інших комітетів між собою", - прокоментував плани Комітету Вадим Красник.

На фото - Вадим Красник частий гість у Київському представництві Ради адвокатів Закарпатської області

В свою чергу голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош переконаний, що "Керівник Комітету, який з перших днів може представити свою власну візію майбутнього адвокатури – адвокатури незалежної, самоврядної і сильної, потребує не лише схвалення, але й всілякої підтримки. І на цьому шляху Рада адвокатів Закарпатської області готова допомагати Вадиму Краснику до останнього".

Зичимо Вадиму Краснику успіхів у всіх його починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай його супроводжує удача, розуміння та підтримка колег. Бажаємо невпинного руху вперед та цілеспрямованості. Нехай енергія спонукає до прогресивних змін, впевненість допомагає долати перешкоди, а розум – реалізувати задумане.

Переконані, що професіоналізм Вадима Красника, його управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів як в роботі Стратегічного Комітету НААУ, так і адвокатури в цілому. Нехай непроста робота приносить задоволення, а шана усіх адвокатів буде подякою за плідну працю.

Тільки спільними зусиллями досягнемо успіху!

За сильну і незалежну адвокатуру!

Рада адвокатів Закарпатської області