В Раді адвокатів Закарпатської області відбулося вручення свідоцтв новим адвокатам

Закарпатська адвокатура принципово і послідовно виступала проти прийняття законопроекту №9055 і недолугих спроб псевдореформування адвокатури, наслідком чого мала бути втрата незалежності і самоврядності цього правозахисного . інституту. За лаштунками цієї псевдореформи стояли люди, які в силу своїх меркантильних інтересів і бажання захопити керівні посади в адвокатурі, хотіли зробити адвокатуру слабкою і неефективною. Цьому всіляко сприяв і колишній заступник голови АП Олексій Філатов. На цьому сьогодні, 28 травня наголосив голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, вручаючи новим адвокатам області свідоцтва про право зайняття адвокатською діяльністю.

Очільник Ради особливо наголосив для молодих колег, що закарпатські адвокати завжди тримали руку на пульсі важливих подій в державі. Зокрема, наразі адвокати мають принципову позицію щодо законності Указу Президента Володимира Зеленського щодо розпуску Верховної Ради, як такої, що не здатна підтвердити наявність в неї коаліції з 2016 року, необхідності визнання антиконституційним закону про люстрацію тощо.

В цілому ж органи адвокатського самоврядування Закарпаття всіляко підтримують ініціативи Президента по виведенню України з кризи. В свою чергу є сподівання, що і з боку АП, на відміну від старої влади, є розуміння того, наскільки важливою є роль адвокатури в розбудові правової держави та демократичного суспільства, - відзначив Олексій Фазекош.