Рада адвокатів Закарпаття вітає Олександра Дроздова із зарахуванням на посаду члена ВККС

Згідно з повідомленням прес-служби ВККС, сьогодні 17 липня 2019 року до штату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на посаду члена ВККС було зараховано адвоката Олександра Дроздова.

Рада адвокатів Закарпатської області та Закарпатське відділення Спілки адвокатів України щиро вітають Олександра Михайловича з цим високим досягненням та відповідальною посадою. Впевнені, що професійний досвід О.Дроздова на посаді голови Спілки адвокатів України та голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури послужить якнайкраще для того, аби утвердити в Україні спражні принципи Верховенства права.

Нагадаємо, що Олександра Дроздова було призначено на посаду члена ВККС у законний спосіб відповідно до рішення З’їзду адвокатів України від 15.02.2019 р. За таке рішення проголосували 173 зі 181 делегата, зареєстрованих на з’їзд адвокатів.

О.Дроздов народився 23 вересня 1978 р. у м. Здолбунові, Рівненської області. Після закінчення з відзнакою Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого працював у органах місцевого самоврядування та приватних фірмах. З 2003-го — асистент, доцент кафедри кримінального процесу НЮА. У 2011—2013 рр. — професор Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого». У 2012 р. його обрано секретарем Ради адвокатів Харківської області. З 2013-го — голова науково-консультативної ради при Національній асоціації адвокатів України. У 2015 р. був обраний головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. У 2016 р. його призначено першим проректором Вищої школи адвокатури й обрано президентом Спілки адвокатів України. Лауреат Премії імені Ярослава Мудрого. Кандидат юридичних наук.