Адвокатура Закарпаття: VI легіон готовий до бою!

24 вересня 2019 року в Ужгороді в мальовничому ресторанному комплексі "Унгварський" відбулось спільне засідання органів адвокатського самоврядування Закарпаття - Ради адвокатів Закарпатської області та КДКА Закарпатської області.
Адвокатура Закарпаття: VI легіон готовий до бою!

Спільне засідання було присвячено налзвичайно важливим актуальним питанням діяльності сучасної адвокатури - збереженню адвокатської монополії та перспективам розвитку адвокатської спільноти Закарпаття.

Принципово, що свою підтримку адвокатам Закарпаття висловив один з лідерів української адвокатури, голова ВКДКА Сергій Вилков, який телефоном привітав зібрання та побажав адвокатам плідної роботи, наголосивши на тому, що усі ініціативи адвокатів Закарпаття мають розуміння на рівні центральних органів адвокатського самоврядування.
Адвокатура Закарпаття: VI легіон готовий до бою!

Першим на засіданні виступив голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, який наголосив на декількох принципових моментах.

Насамперед, була акцентована увага на монолітності та єдності Закарпатської адвокатури як єдиної передумови достойного розвитку регіону. "Щоб не сталось, ми будемо сильними та єдиними. Жодним зовнішнім чи внутрішнім ворогам не вдастся розхитати нашу монолітність. Яскравий приклад - начебто конфлікт з Радою адвокатів Херсонської області. Конфлікт не лише вичерпано в зародку, але тепер я можу навіть заявити, що відтепер Херсон - чи не найбільш дружній для Закарпаття регіон. І ось вже 27 вересня в Києві ми проведемо спільний захід. По-друге, жодного протистояння з головою КДКА Закарпаття Петром Немешем у нас немає і бути не може, а окремі питання ми вирішуємо в робочому порядку. І наостанок - я нещодавно очолив надзвичайно потужну Асоціацію захисту прав правників, що опосередковано підсилює і адвокатуру Закарпаття в тому числі", - наголосив у своїй вступній промові Олексій Фазекош.

Підтримав свого колегу і голова КДКА Петро Немеш, зазначивши, що конфліктів між адвокатами Закарпаття бути не може, водночас закцентувавши увагу на тому, що скасування адвокатської монополії зараз є недоречним і таким, що не відповідає європейській практиці.
Адвокатура Закарпаття: VI легіон готовий до бою!

Також під час спільного засідання виступив адвокат, секретар КДКА Микола Леміш, який розповів про окремі нюанси проведення засідання Ради адвокатів України, яке відбулось нещодавно в Одесі.

Зі словами підтримки на адресу голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша також виступили адвокати Олександр Семанцо та Михайло Беран.