Захист правників найвищого рівня: у відповідності до міжнародних стандартів

29 вересня 2019 року стало визначним днем у формуванні нової надзвичайно потужної Асоціації захисту прав правників України. До лав членів Правління Асоціації приєднався колишній голова КСУ Станіслав Шевчук.
Захист правників найвищого рівня: у відповідності до міжнародних стандартів

Голова Правління Асоціації, голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош відмітив, що участь одного з найвідоміших українських конституціоналістів серйозно посилить науковий потенціал організації.

Під час особистої зустрічі в Києві в Столичному Представництві Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош та Станіслав Шевчук обговорили загальні вектори розвитку Асоціації, дійшли згоди у питанні актуальності захисту прав правників на усіх рівнях, погодили кроки у напрямі механізмів та способів відновлення порушених прав.
Захист правників найвищого рівня: у відповідності до міжнародних стандартів

Прикметно, що і сам Станіслав Шевчук безпосередньо стикнувся з порушенням своїх професійних прав. Своє незаконне незаконне звільнення він зараз оскаржує в судовому порядку.
Захист правників найвищого рівня: у відповідності до міжнародних стандартів

Асоціація захисту прав правників вситупила з відкритим зверненням з цього приводу.