Голова Закарпатської Служби судової охорони запрошений на засідання Ради

3 лютого 2020 року в Мукачево в приміщенні Ради адвокатів Закарпатської області відулась робоча зустріч голови Ради Олексія Фазекоша з начальником територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Романом Мушаком.

Під час розмови О.Фазекош наголосив на важливості новоствореної Служби судової охорони для судової гілки влади, закликав до плідної співпраці й побажав Роману Мушаку сил та енергії для нових звершень у професійній діяльності, запросивши останнього в якості почесного гостя на засідання Ради адвокатів Закарпатської області, яке відбудеться 11 лютого 2020 року в Мукачево.

В свою чергу Р.Мушак підкреслив, що для сталого розвитку Правової держави важливою необхідністю є існування сильного і незалежного інституту адвокатури.

Голова Закарпатської Служби судової охорони запрошений на засідання Ради