Нові тенденції в діяльності адвокатури Закарпаття

20 квітня 2020 року в режимі онлайн було проведено позачергове засідання Ради адвокатів Закарпатської області.
Нові тенденції в діяльності адвокатури Закарпаття

Відкриваючи засідання, голова РАЗО Олексій Фазекош наголосив на тому, що зважаючи на ситуацію в країні настав час рішучих змін в адвокатурі регіону, в тому числі і в кадровій політиці органів адвокатського самоврядування.

Нові тенденції в діяльності адвокатури Закарпаття

З цією метою було обрано заступником голови Ради - адвоката Михайла Берана, до компетенції якого, зокрема, увійшли питання співпраці по розвитку адвокатської інфраструктури на території Закарпатської області.

Нові тенденції в діяльності адвокатури Закарпаття

Також, за пропозицією голови Секретаріату Ради адвокатів Закарпатської області Зої Темнохудової була оновлена діяльність Комітету захисту прав адвокатів при Раді адвокатів Закарпатської області, який має стати ефективним та дієвим механізмом у відстоюванні прав та гарантій адвокатської діяльності.

Нові тенденції в діяльності адвокатури Закарпаття

Нові тенденції в діяльності адвокатури ЗакарпаттяГоловою Комітету було призначено Богдана Біловара, який наголосив на такому:

"Ми маємо добитися того, щоб ніхто на Закарпатті з працівників правоохоронних органів чи силових структур навіть і подумати не міг, що він зможе чи буде порушувати права адвокатів. Адвокати мають знати, що вони є членами сильної корпорації, яка захищає їх. Ми маємо залучити дороботи і в Комітеті, і в органах адвокатського самоврядування максимальну кількість молоді, тому що життя надає все більше несподіванок та вимагає креативу. Тому ми не маємо права спочивати на лаврах, що адвокатура Закарпаття є єдиною та монолітною...

Адвокатська спільнота краю дійсно є і монолітною, і єдиною та консолідованою, але потрібно більше креативу, і в цьому плані молодь зіграє свою роль. Треба її обирати, можливо, переобираючи склад Ради адвокатів та склад КДКА Закарпатської області. Я сподіваюсь, що в цьому питанні мене правильно порозуміють і члени Ради, і її голова - Олексій Фазекош, і нададуть підтримку саме такій тенденції на оновлення адвокатського самоврядування краю".

За пропозицією Олексія Фазекоша Радою адвокатів Закарпатської області було вирішено звернутись до Ради адвокатів України встановити квоту представництва і порядок проведення для скликання Конференції адвокатів регіону відразу після завершення карантинних обмежень.