Вітаємо з Днем Конституції!

День Конституції - це велике свято! Тому що у державі, яка бажає існувати інституціонально, має бути Основний Закон, який регламентує її діяльність.

Говорячи про Конституцію, ми маємо сказати, що будь-яке керівництво держави, яке в нас було, будь-які політичні сили завжди намагались переписати Конституцію під себе. Натомість Конституція має бути базовим, тобто незмінним основним документом держави, як це, наприклад, є в Сполучених Штатах Америки. Ми й досі хочемо жити в державі, яка керується постулатами Справедливості, але так відбувається не завжди.

Говорячи про правову систему держави, слід зазначити, що вона є розбалансованою, оскільки всі реформи, що мали змінити основні сфери правової діяльності, носили не системний характер. Великим досягненням свого часу було закріплення на конституційному рівні так званої адвокатської монополії, але й цей постулат декому захотілось відіграти назад. Поки що це нікому не вдалось, й сподіваємось не вдастся.

Проблем багато, але потрібно вірити, що в Україні завжди є перспектива на світле майбутнє, а Основний Закон держави буде виконуватись усіма.

З Днем Конституції!

Слава Україні!