ІВАНУ РИБАРЮ 70!

Уявити закарпатську адвокатуру без такої постаті як Іван Рибар фактично неможливо. Заслужений юрист, колишній голова місцевого суду, адвокат з багатолітнім стажем, людина, яку не тільки знають, а й поважають на Закарпатті та й по всій Україні, мій друг та мій вчитель, який дав мені дорогу в юриспруденцію та адвокатуру, який підтримував мене і підтримує на посаді Голови Ради адвокатів Закарпатської області. Іван Юрійович, від всієї юридичної спільноти краю вітаю Вас із знаковою датою! Успіхів у професійній діяльності, щастя в особистому житті, міцного здоров’я та ще довгих років праці на благо краю та Української держави! Сила закарпатської адвокатури базується на підтримці таких справжніх корифеїв професії, як Ви.
ІВАНУ РИБАРЮ 70!