Людина, яка зробила світ кращим: Олексій Фазекош нагороджений «Орденом честі»

27 квітня 2017 року в Києві відбулося урочисте засідання ділової громадськості України до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення.
Засідання проходило у Держаній резиденції Президента України, Малому Маріїнському палаці. В його рамках відбулась церемонія нагородження видатних особистостей України: керівників найефективніших підприємств, архітекторів та юристів.

Відкрив офіційний захід та звернувся з вітальним словом Святіший Патріарх Київський і всієї Руси - України Філарет. Привітав лауреатів та гостей заходу Голова президії, генеральний директор Асамблеї ділових кіл, заслужений журналіст України, доктор філософії Антон Іванович Саввов. Церемонію нагородження проводили: Єпископ Української Православної церкви Київського Патріархату Владика Єпіфаній, відомий український військовий діяч, генерал-майор Збройних сил України, кандидат військових наук Леонід Васильович Кравчук та генерал-командор ІІІ рангу, начальник Центрального штабу Міжнародного корпусу офіцерів Юрій Іванович Яковлєв. Лауреати отримали високі нагороди в наступних номінаціях: «Великі українці «Орден честі», «Лицар Вітчизни», «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з присвоєнням керівникам почесного звання «Кращий керівник року» та інші.

Ведучий церемонії - Народний артист України Лесь Михайлович Задніпровський.
Музичний супровід засідання забезпечував Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. Своїм талантом прикрасили святкування: Народна артистка України Валентина Степова, Народний артист України Леонід Сандуленко, Заслужений артист України Дмитро Оськін та інші.

Серед нагороджених був і голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош. Рішенням президії Асамблеї ділових кіл та науково-експертної ради програми «Лідери ХХІ століття» за визначні заслуги перед Україною Олексій Фазекош удостоєний Ордена Честі та титулу «Великі українці» в номінації «Людина яка зробила світ кращим».
Інформаційне видання Mukachevo.today щиро вітає пана Олексія Фазекоша з нагоди присвоєння високої нагороди та бажає подальшої плідної праці на адвокатській ниві, скерованої на побудову правової демократично країни й забезпечення конституційних прав її громадян.
Людина, яка зробила світ кращим: Олексій Фазекош нагороджений «Орденом честі»