Семінар з підвищення кваліфікації у м. Ужгород

Семінар з підвищення кваліфікації у м. Ужгород

Семінар з підвищення кваліфікації у м. Ужгород

Рада адвокатів Закарпатської області та КДКА Закапатської області оголошують про проведення 12 серпня 2017 року в м. Ужгороді семінару з підвищення кваліфікації адвокатів.
До участі у семінарі запрошуються адвокати Закарпатської області, а також адвокати з інших регіонів України.
Місце проведення семінару: конференс-зал Ужгородського національного університету, адреса: м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89 (3 – й поверх).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ТА ДОПОВІДАЧІ

Реєстрація учасників 10:00 – 11:00. Реєстрація проводиться при пред'явленні посвідчення адвоката.

Відкриття семінару. Вітальне слово Голови Ради адвокатів Закарпатської області – Фазекоша Олексія Андрійовича, Голови КДКА Закарпатської області – Немеша Петра Федоровича.

Тема 1. Застосування практики ЄСПЛ при розгляді цивільних справ (процесуальний (ст. 6 ЄКСПЛ) та матеріальний (ст. 8, ст. 10 ЄКСПЛ) аспекти).
Доповідач: Фазикош Ганна Василівна – суддя Апеляційного суду Закарпатської області, кандидат юридичних наук, доцент кафедри господарського права юридичного факультету ВДНЗ «Ужгородський національний університет».
Тривалість доповіді 2 години.

Тема 2. Інститут адміністративного оскарження у сфері державної реєстрації як інструмент захисту і відновлення прав громадян та юридичних осіб (узагальнення практики звернень зі скаргами у сфері державної реєстрації за матеріалами ГТУЮ у Закарпатській області, аналіз судової практики).
Доповідач: Натуркач Руслана Павлівна – Начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, кандидат юридичних наук.
Тривалість доповіді 2 години.

Тема: 3. Права адвоката на запит та на опитування осіб за їх згодою в якості одних з основних професійних прав адвоката (законодавче закріплення права адвоката на запит та на опитування осіб за їх згодою; розкриття теоретичних підходів науковців, які по’вязані із визначенням правової природи таких професійних прав та проблем практичної реалізації права адвоката на запит та на опитування осіб за їх згодою).
Доповідач: Заборовський Віктор Вікторович – адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
Тривалість доповіді 1 година.


Підведення підсумків. Закриття семінару. Видача сертифікатів.

Вітаємо вас на сайті Ради адвокатів
Закарпатської області!
По всім питанням звертайтесь за адресою,
вказаною на сторінці "Контакти"