Зустріч Олексія Фазекоша з керівництвом Асоціації адвокатів Чехії

Сьогодні відбулась робоча зустріч голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша з керівництвом Асоціації адвокатів Чехії. До речі, єдиної чеської професійної організації адвокатів.

Зустріч Олексія Фазекоша з керівництвом Асоціації адвокатів Чехії

На Закарпаття завітав з колегами, які є членами правління Асоціації адвокатів Чехії, віце-президент Асоціації адвокатів Чехії Петр Поледнік.
В ході дружньої конструктивної розмови про співробітництво, було вироблено ряд спільних проектів, що будуть реалізовані найближчим часом.
В ході розмови було піднято питання стосовно реформування системи адвокатури України.
Чеські колеги висловили точку зору, що безперечно Національна асоціація адвокатів України є абсолютно правою в тому, що обґрунтовано наполягає на вимозі, щоб Законопроект "Про адвокатуру і адвокатську діяльність" був скерований на експертизу до Венеційської комісії.
Наступна зустріч відбудеться найближчим часом в Брно, куди запрошені колеги-адвокати, зокрема Фазекош Олексій.

= Прес-служба Ради адвокатів Закарпатської області =