На стратегічному шляху укріплення самоврядності та незалежності адвокатури: вітаємо Вадима Красника з важливим призначенням

На стратегічному шляху укріплення самоврядності та незалежності адвокатури: вітаємо Вадима Красника з важливим призначеннямКерівник Комітету, який з перших днів може представити свою власну візію майбутнього адвокатури – адвокатури незалежної, самоврядної і сильної, потребує не лише схвалення, але й всілякої підтримки. І на цьому шляху Рада адвокатів Закарпатської області готова допомагати Вадиму Краснику до останнього.

Зампредседателя ВРКА Руслан Надён: Непродуманная реформа адвокатуры попросту унизит нашу профессию…

Зампредседателя ВРКА Руслан Надён: Непродуманная реформа адвокатуры попросту унизит нашу профессию…


Съезд адвокатов Украины, состоявшийся 15 февраля 2019 года, по прежнему является хедлайнером новостей всего юридического сообщества. Так, буквально вчера некоторые СМИ сообщили о том, что судья Ровенского окружного админсуда приостановила решение Съезда адвокатов в части увольнения члена ВККС Павла Луцюка и, соответственно, избрания вместо него Александра Дроздова. Правда, проблема в том, что такое приостановление выполнено не на основе полноценного судебного разбирательства, но всего лишь в рамках обеспечения иска. Иными словами, судья Недашковская К.М. практически совершила подмену правосудия, решив спор по делу, даже не рассматривая его по сути, что является одним из вариантов судебного произвола и теоретически может быть основанием для дисциплинарной ответственности судьи. Так что с большой долей вероятности можно заявить не только о бесперспективности этого дела, но и о рисках для нахождения в профессии тех судей, которые идут на поводу политических веяний и конъюнктурных интересов.

"Благодарен Руслану Анатольевичу за высокую оценку моей деятельности. Честно говоря, Созидателем Адвокатуры меня еще не называли))) Но на самом деле - все мы вместе созидатели Независимой и Сильной Адвокатуры Украины!" - Алексей Фазекош

Зампредседателя ВРКА Руслан Надён: Непродуманная реформа адвокатуры попросту унизит нашу профессию…

Про нових членів ВККС та ВРП: що насправді відбувалось під час З’їзду адвокатів (відео)

Про нових членів ВККС та ВРП: що насправді відбувалось під час З’їзду адвокатів (відео)


Те, що результати V З’їзду адвокатів будуть, мінімум, обговорюватись, а максимум, то ще й оскаржуватись в суді, було зрозуміло ще задовго до його проведення.
Першими про «зраду» почали волати адвокати з так званої «групи Рафальської» в соцмережі Фейсбук. Ось лише один зі скріншотів.

Дорога, яка обов’язково приведе до храму, або Про феномен української адвокатури

Дорога, яка обов’язково приведе до храму, або Про феномен української адвокатури

1. Очевидним є те, що державі ніколи не вдасться взяти адвокатуру під свій контроль.
2. Проект №9055 не має жодних шансів на прийняття в парламенті.
3. Робота З’їзду адвокатів доведе ефективність та силу існуючої моделі адвокатського самоврядування.
4. Єдність позицій з НААУ та підтримка з боку Спілки адвокатів України відображає об’єктивний стан адвокатури, цього незалежного правозахисного інституту, який переконливо довів свою здатність витримувати виклики часу, бути ефективним та незалежним, що є феноменальним в тому сенсі, що на відміну від судової та правоохоронної системи українські адвокати продемонстрували свої життєстійкість, динамічність та здатність захищати не лише себе, а й усю правову систему нашої держави. Що одним цим підтвердило її відповідність європейському розвитку.
5. Демократично обрані інститути адвокатського самоврядування виражають інтереси не тільки адвокатської спільноти, а й суспільства в цілому, бо роблять усе, аби адвокатура й надалі могла ефективно виконувати свою основну роль, закріплену в Конституції - захищати права і свободи громадян.
6. Обрана у законний і легітимний спосіб керівник НААУ Лідія Ізовітова змогла свої позиції викласти таким чином, що вони відповідають передовим правничим традиціям і водночас синтезують позиції та думки усіх адвокатів України.

Назад Вперед
Наверх

Вітаємо вас на сайті Ради адвокатів
Закарпатської області!
По всім питанням звертайтесь за адресою,
вказаною на сторінці "Контакти"