Привітання з Днем юриста!

Привітання з Днем юриста!Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян.

Олексій Фазекош: адвокати Закарпаття матимуть власний гімн

Олексій Фазекош: адвокати Закарпаття матимуть власний гімнГолова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош у своєму відеозверненні розповів про найближчі плани в діяльності Ради

Зоя Темнохудова: "Основна зброя адвоката - це знання"

Зоя Темнохудова: "Основна зброя адвоката - це знання"
Хтось, досягаючи певних висот в адвокатурі, вирішує спробувати свої сили в політиці, а хтось, навпаки, йде в політику виключно з особистих міркувань. Втім, варіацій на тему причин, за якими адвокати йдуть в політику, може бути багато, не виключаючи й матеріальні амбіції. Стаючи політиками, одні забувають про своє покликання, а інші, не витримуючи шаленого ритму життя, повертаються в юриспруденцію. Але іноді зустрічаються дивовижні винятки з правил, коли успішний адвокат не тільки надає професійну допомогу відомим політикам, але й сам стає активним громадським діячем. І в цьому, на думку героїні нашого інтерв'ю, адвокатеси, члена Ради адвокатів Закарпатської області, красивої жінки і помічника народного депутата Віктора Медведчука - Зої Темнохудової - немає нічого дивного. Адже адвокат, який добився високих результатів у своїй професійній діяльності, як правило, дуже швидко освоюється і в політиці, оскільки основна і головна його задача залишається тією самою - захист прав і свобод людини.

Вітаємо Вадима Красника з обранням головою Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги

Вітаємо Вадима Красника з обранням головою Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги19.06.2020 року відбулось засідання Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

Голова Закарпатської Служби судової охорони запрошений на засідання Ради

Голова Закарпатської Служби судової охорони запрошений на засідання Ради3 лютого 2020 року в Мукачево в приміщенні Ради адвокатів Закарпатської області відулась робоча зустріч голови Ради Олексія Фазекоша з начальником територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Романом Мушаком

Назад Вперед
Наверх

Вітаємо вас на сайті Ради адвокатів
Закарпатської області!
По всім питанням звертайтесь за адресою,
вказаною на сторінці "Контакти"