Зоя Темнохудова: "Основна зброя адвоката - це знання"

Зоя Темнохудова: "Основна зброя адвоката - це знання"
Хтось, досягаючи певних висот в адвокатурі, вирішує спробувати свої сили в політиці, а хтось, навпаки, йде в політику виключно з особистих міркувань. Втім, варіацій на тему причин, за якими адвокати йдуть в політику, може бути багато, не виключаючи й матеріальні амбіції. Стаючи політиками, одні забувають про своє покликання, а інші, не витримуючи шаленого ритму життя, повертаються в юриспруденцію. Але іноді зустрічаються дивовижні винятки з правил, коли успішний адвокат не тільки надає професійну допомогу відомим політикам, але й сам стає активним громадським діячем. І в цьому, на думку героїні нашого інтерв'ю, адвокатеси, члена Ради адвокатів Закарпатської області, красивої жінки і помічника народного депутата Віктора Медведчука - Зої Темнохудової - немає нічого дивного. Адже адвокат, який добився високих результатів у своїй професійній діяльності, як правило, дуже швидко освоюється і в політиці, оскільки основна і головна його задача залишається тією самою - захист прав і свобод людини.

Вітаємо Вадима Красника з обранням головою Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги

Вітаємо Вадима Красника з обранням головою Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги19.06.2020 року відбулось засідання Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

Голова Закарпатської Служби судової охорони запрошений на засідання Ради

Голова Закарпатської Служби судової охорони запрошений на засідання Ради3 лютого 2020 року в Мукачево в приміщенні Ради адвокатів Закарпатської області відулась робоча зустріч голови Ради Олексія Фазекоша з начальником територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Романом Мушаком

Привітання з Днем адвокатури 2019!

Привітання з Днем адвокатури 2019!Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош привітав колег з професійним святом - Днем адвокатури!

12 грудня 2019 року відбулись збори адвокатів Закарпаття

12 грудня 2019 року відбулись збори адвокатів ЗакарпаттяОбрано делегатів на Конференцію, яка відбудеться 19 грудня

Назад Вперед
Наверх

Вітаємо вас на сайті Ради адвокатів
Закарпатської області!
По всім питанням звертайтесь за адресою,
вказаною на сторінці "Контакти"